1. Хөл хавхлагын нарийн бүтцийг бүхэлд нь арилгаж, тогтвортой, найдвартай ажиллаж, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар;
2. Суурилуулах толгой болон бариулын эрүү нь хайлшин гангаар хийгдсэн,
3. Зургаан өнцөгт хэлбэртэй хоолойг 270 мм хүртэл сунгасан нь зургаан өнцөгт босоо амны хэв гажилтаас үр дүнтэй сэргийлдэг;
4. Дугуй өргөгчөөр тоноглогдсон, дугуйг ачихад хялбар;
5. Өвөрмөц хөл хавхлага болон гар ажиллагаатай хийн төхөөрөмжөөр удирддаг, суурилуулсан агаарын савны тийрэлтэт тэсэлгээний төхөөрөмжөөр тоноглогдсон;
6. Өргөн, намхан, хатуу дугуйг зөөхөд зориулсан давхар туслах гартай.
7. Тохируулж болох бариултай эрүү (сонголтоор), ±2 инчийг үндсэн хавчаарын хэмжээгээр тохируулж болно.
| Моторын хүч | 1.1кВт/0.75кВт/0.55кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 47"/1200мм |
| Дугуйны хамгийн их өргөн | 16"/410мм |
| Гадна хавчаар | 13"-24" |
| Дотор хавчих | 15"-28" |
| Агаарын хангамж | 8-10 бар |
| Эргэлтийн хурд | 6 эрг/мин |
| Бөмбөлөг таслагчийн хүч | 2500кг |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 562кг |
| Багцын хэмжээ | 1400*1120*1800мм |
| 20 инчийн нэг саванд 8 ширхэгийг ачиж болно | |
1. Дугуйны машины тэжээлийн хангамж хэвийн төлөвт байх ёстой. Ажиллахгүй төлөвт тэжээлийн хангамж унтарсан төлөвт байна. Дотоод машины агаарын даралт хэвийн даралттай байгаа бөгөөд агаарын хоолой ажиллахгүй төлөвт холбогдоогүй байна.
2. Дугуйг солихоос өмнө дугуйны хүрээ хэлбэрээ алдсан эсэхийг, мөн агаарын цорго гоожиж эсвэл хагарсан эсэхийг шалгана уу.
3. Дугуйны даралтыг гаргахын тулд агаарын цоргыг тайлж, дугуйг шахалтын гарны голд байрлуулж, дугуйны хоёр талыг дугуйны хүрээнээс салгахын тулд шахалтын гарыг ажиллуулна.
4. Дугуйг салгахын тулд унтраалгыг ажиллуулна уу.
5. Шинэ дугуй суурилуулсны дараа дугуйг дээш харуулан тэмдэглэж, унтраалгыг ажиллуулснаар дугуйг суурилуулна.
6. Угсарсны дараа унтраалга бүрийг унтраалттай байрлалд байрлуулах хэрэгтэй.