1. Хазайлгах багана болон хийн түгжээний бэхэлгээ ба буулгах гар;
2. Зургаан тэнхлэгтэй чиглэсэн хоолой нь 270 мм хүртэл сунадаг бөгөөд зургаан тэнхлэгийн деформацийг үр дүнтэй урьдчилан сэргийлж чаддаг;
3. Хөл хавхлагын нарийн бүтцийг бүхэлд нь буулгаж, тогтвортой, найдвартай ажиллаж, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар;
4. Суурилуулах толгой болон бариулын эрүү нь хайлшин гангаар хийгдсэн;
5. Тохируулж болох бариулын эрүү (сонголтоор), ±2 инчийг үндсэн хавчаарын хэмжээгээр тохируулж болно;
6. Гаднах агаарын савны тийрэлтэт тэсэлгээний төхөөрөмжөөр тоноглогдсон, өвөрмөц хөл хавхлага болон гар ажиллагаатай хийн төхөөрөмжөөр удирддаг;
7. Өргөн, намхан, хатуу дугуйг жолоодоход зориулсан цахилгаан туслах гартай.
| Моторын хүч | 1.1кВт/0.75кВт/0.55кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 44"/1120мм |
| Дугуйны хамгийн их өргөн | 14"/360мм |
| Гадна хавчаар | 10"-21" |
| Дотор хавчих | 12"-24" |
| Агаарын хангамж | 8-10 бар |
| Эргэлтийн хурд | 6 эрг/мин |
| Бөмбөлөг таслагчийн хүч | 2500кг |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 384кг |
| Багцын хэмжээ | 1100*950*950мм, 1330*1080*300мм |
| 24 ширхэгийг 20 инчийн нэг саванд хийж болно | |
1. Засвар үйлчилгээ хийхээс өмнө цахилгаан болон агаарын эх үүсвэрийг салгасан байх ёстой.
2. Машиныг сайтар арчиж, өдөр тутмын ашиглалтын дараа гулсах болон шилжүүлэх хэсгүүдийг байнга тослох шаардлагатай.
3. Хий-усны ялгагч болон тосолгооны материалыг байнга шалгаж, хэт их ус байгаа үед цагт нь гаргаж, тос хангалтгүй үед цагт нь нөхөж байх.
4. Ачаалах хайрцагт хангалттай хэмжээний тосолгооны тос байгаа эсэхийг шалгаарай. Та тосны түвшинг тосны цонхноос харж болно. Ажлын ширээний голд байрлах хуванцар тагийг нээж, боолтыг нь тайлаад, дараа нь боолтын нүхнээс тос нэмнэ.