1. Хөл хавхлагын нарийн бүтцийг бүхэлд нь салгаж авах боломжтой, тогтвортой, найдвартай ажиллах боломжтой, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар;
2. Суурилуулах толгой болон бариулын эрүү нь хайлшин гангаар хийгдсэн;
3. Тохируулж болох бариултай эрүү (сонголтоор), ±2 инчийг үндсэн хавчаарын хэмжээгээр тохируулж болно.
| Моторын хүч | 1.1кВт/0.75кВт/0.55кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 38"/960мм |
| Дугуйны хамгийн их өргөн | 11"/280мм |
| Гадна хавчаар | 10"-18" |
| Дотор хавчих | 12"-21" |
| Агаарын хангамж | 8-10 бар |
| Эргэлтийн хурд | 6 эрг/мин |
| Бөмбөлөг таслагчийн хүч | 2500кг |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 229кг |
| Багцын хэмжээ | 1100*950*950мм |
| 20 инчийн нэг саванд 36 ширхэгийг ачиж болно | |
Хагас автомат дугуй солигч нь авсаархан загвартай, ашиглахад хялбар, хурдан бөгөөд бүрэн гидравлик ажиллагаатай. Тогтмол ажиллах өндөр, төгс эргономик хөдөлгөөн, ямар ч төрлийн дугуйг эргэдэг тавцан дээр хялбархан байрлуулах боломжтой.
Зай хэмнэх: ар талдаа кабельгүй бөгөөд хадгалах тавиуртай, илүү хурдан ажиллах процесс: шувууны толгойн өндрийг санах функц, төгс бөгөөд хурдан дугуй засах: цахилгаан хөтлөгчтэй хавчаарын ширээний тохируулга болон нэмэлт атгах чадвартай ухаалаг төвийн түгжээ, тэг даралттай ажиллагаа, эргэлдэгч хийн дугуйны мушгиа, зурагдахаас хамгаалагдсан материалаар хийгдсэн шувууны толгой, дугуйны төвд ямар ч гэмтэл учруулахгүй (тэг даралтын нөлөө).