1. Хөл хавхлагын нарийн бүтцийг бүхэлд нь арилгаж болно, ажиллагаа нь тогтвортой, найдвартай бөгөөд засвар үйлчилгээ хийхэд тохиромжтой;
2. Суурилуулах толгой болон бариулын эрүү нь хайлшин гангаар хийгдсэн тул дугуйны эвдрэлийг үр дүнтэй бууруулж чадна;
3. Хийн туслах гар нь ашиглалтын явцад цаг хугацаа, хүчин чармайлтыг хэмнэдэг;
4. Тохируулж болох бариулын эрүү (заавал биш), үндсэн хавчаарыг ±2 инчийн хэмжээтэй тохируулж болно.
5. Хатуу ханын дугуйг салгахад хялбар шинэ төрлийн туслах.
| Моторын хүч | 1.1кВт/0.75кВт/0.55кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 44"/1120мм |
| Дугуйны хамгийн их өргөн | 14"/360мм |
| Гадна хавчаар | 10"-21" |
| Дотор хавчих | 12"-24" |
| Агаарын хангамж | 8-10 бар |
| Эргэлтийн хурд | 6 эрг/мин |
| Бөмбөлөг таслагчийн хүч | 2500кг |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 379кг |
| Багцын хэмжээ | 1100*950*950мм, 1330*1080*300мм |
| 20 ширхэгийг нэг 20 инчийн саванд хийж болно | |
1. Та хаанаас ирсэн бэ?
Чиндао, Шаньдун муж, Хятад.
2. Та үйлдвэрлэгч үү эсвэл худалдаачин уу?
Үйлдвэрлэгч. Бид өөрсдийн үйлдвэр болон чанарын хяналтын багтай.
3. Хүргэлтийн хугацаа хэд вэ?
30 ажлын өдөр.
Дэлгэрэнгүй мэдээлэл авахыг хүсвэл тавтай морилно уу. Энэхүү цахилгаан шат танд тохирох эсэхийг техникийн үзүүлэлтүүдэд анхаарлаа хандуулна уу.