1. Хазайлгах багана болон хийн түгжээний бэхэлгээ ба буулгах гар;
2. Зургаан тэнхлэгтэй чиглэсэн хоолой нь 270 мм хүртэл сунадаг бөгөөд зургаан тэнхлэгийн деформацийг үр дүнтэй урьдчилан сэргийлж чаддаг;
3. Хөл хавхлагын нарийн бүтцийг бүхэлд нь буулгаж, тогтвортой, найдвартай ажиллаж, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар;
4. Суурилуулах толгой болон бариулын эрүү нь хайлшин гангаар хийгдсэн;
5. Тохируулж болох бариулын эрүү (сонголтоор), ±2 инчийг үндсэн хавчаарын хэмжээгээр тохируулж болно;
6. Гаднах агаарын савны тийрэлтэт тэсэлгээний төхөөрөмжөөр тоноглогдсон, өвөрмөц хөл хавхлага болон гар ажиллагаатай хийн төхөөрөмжөөр удирддаг;
7. Өргөн, намхан, хатуу дугуйг жолоодоход зориулсан цахилгаан туслах гартай.
| Моторын хүч | 1.1кВт/0.75кВт/0.55кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 44"/1120мм |
| Дугуйны хамгийн их өргөн | 14"/360мм |
| Гадна хавчаар | 10"-21" |
| Дотор хавчих | 12"-24" |
| Агаарын хангамж | 8-10 бар |
| Эргэлтийн хурд | 6 эрг/мин |
| Бөмбөлөг таслагчийн хүч | 2500кг |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 406кг |
| Багцын хэмжээ | 1100*950*950мм 1330*1080*300мм |
| 20 ширхэгийг нэг 20 инчийн саванд хийж болно | |
1. Хостын ажлын ширээ: Дугуйг энэ тавцан дээр голчлон задалдаг бөгөөд энэ нь голчлон дугуй байрлуулах, эргүүлэх үүрэг гүйцэтгэдэг.
2. Салгах гар: Дугуй салгах машины хажуу талд голчлон дугуйг обуднаас салгахад ашигладаг бөгөөд ингэснээр дугуйг жигд салгаж болно.
3. Хийн хий болон хий гаргах төхөөрөмж: Энэ нь голчлон дугуй доторх агаарыг гаргахад хялбар болгох эсвэл задлахад зориулагдсан бөгөөд агаарын даралтыг хэмжих барометртэй. Дугуйны ерөнхий даралт нь ойролцоогоор 2.2 атмосфер юм. Мөн 0.2Mpa-тай тэнцүү.
4. Дөрөө: Дугуй солигчийн доор 3 дөрөөний унтраалга байдаг бөгөөд эдгээр нь унтраалгыг цагийн зүүний дагуу болон цагийн зүүний эсрэг эргүүлэх, чангалах унтраалгыг салгах, обуд болон дугуйны унтраалгыг салгахад ашиглагддаг.
5. Тосолгооны шингэн: Энэ нь дугуйг задлах, угсрахад ашигтай бөгөөд дугуйг задлах, угсрах явцад үүсэх эвдрэлийг бууруулж, дугуйг задлах, угсрах ажлыг илүү сайн гүйцэтгэдэг.