1. Хөл хавхлагын нарийн бүтцийг бүхэлд нь арилгаж, тогтвортой, найдвартай ажиллаж, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар;
2. Суурилуулах толгой болон бариулын эрүү нь хайлшин гангаар хийгдсэн;
3.S41 зургаан өнцөгт чиглэлтэй хоолойг 270 мм хүртэл сунгасан нь зургаан өнцөгт босоо амны хэв гажилтыг үр дүнтэй урьдчилан сэргийлэх;
4. Даралтын дугуйны хөшүүрэг, гүйлтийг жигд бус, намхан, хатуу дугуйнд туслах;
5. Үйлчлүүлэгчийн шаардлагаар туслахыг засахад хялбар нөөцөлсөн туслахын бэхэлгээний нүх.
| Моторын хүч | 1.1кВт/0.75кВт/0.55кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 44"/1120мм |
| Дугуйны хамгийн их өргөн | 14"/360мм |
| Гадна хавчаар | 10"-21" |
| Дотор хавчих | 12"-24" |
| Агаарын хангамж | 8-10 бар |
| Эргэлтийн хурд | 6 эрг/мин |
| Бөмбөлөг таслагчийн хүч | 2500кг |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 295кг |
| Багцын хэмжээ | 1100*950*950мм |
| 24 ширхэгийг 20 инчийн нэг саванд хийж болно | |
1. Дугуйнаас агаарыг гарга.
2. Обуднаас бүх хар тугалган жинг салга.
3. Дугуйг заасан байрлалд байрлуулж, дугуйг дахин дахин эргүүлж, дугуйны хүрзийг дарж, дугуйны хүрзний дөрөөг гишгэж дугуйг ган цагирагнаас бүрэн салга.
4. Обоог эргэдэг тавцан дээр байрлуулж, обудыг түгжихийн тулд дугуйны хавчаарын дөрөөг дарна уу.
5. Дугуйны дотор цагирагт тос түрхэнэ.
6. Патронны дотор талын өнхрүүш нь ган цагирагны ирмэгт наалдахаар задлах гарыг доош татаж, толгойн сунгах түгжээний гарыг толгойн дурангаар түгжинэ.
7. Дугуйг өргөх толгой руу өргөхийн тулд лом ашиглан, эргэлдэгч дөрөөг гишгэж патроныг эргүүлж, дугуйны нэг талыг нь татаж гаргана.
8. Нөгөө дугуйг мөн адил аргаар сугалж гарга.