1. Ачааны машин болон автомашины аль алинд нь шилжих;
2. Хийн тоормослолт;
3. Том дугуйнд зориулсан хийн өргөгч;
4. Өөрийгөө тохируулах;
5. Тэнцвэргүй оновчлолын функц;
6. Хэмжилтийг инч эсвэл миллиметрээр, заалтыг грамм эсвэл унцаар;
| Моторын хүч | 0.55кВт/0.8кВт |
| Цахилгаан хангамж | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Обудны диаметр | 305-615мм/12”-24” |
| Обудны өргөн | 76-510мм”/3”-20” |
| Дугуйны хамгийн их жин | 200кг |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 50”/1270мм |
| Тэнцвэржүүлэх нарийвчлал | Машин ±1г Ачааны машин ±25г |
| Тэнцвэржүүлэх хурд | 210 эрг/мин |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 200кг |
| Багцын хэмжээ | 1250*1000*1250мм |
| 20 инчийн нэг саванд 9 ширхэгийг ачиж болно | |
Дугуйг динамикаар тэнцвэржүүлэхээс өмнө ямар бэлтгэл ажил хийх ёстой вэ?
1. Дугуйг цэвэрлэж, шалгана уу. Дугуйны хээний хэсэгт чулуу байх ёсгүй. Хэрэв чулуу байгаа бол халив эсвэл бусад багажаар арилгана. Төв хэсэгт тунадас хуримтлагдах ёсгүй бөгөөд хэрэв байгаа бол даавуугаар арчина.
2. Дугуйны даралтыг шалгана уу. Дугуйны даралтын хэмжээ стандарт утгад байх ёстой. Дугуйны даралтын стандарт утгыг жолоочийн суудлын хаалганы хүрээнээс олж болно, ихэвчлэн 2.5 бар байдаг.
3. Дугуй дээрх анхны динамик тэнцвэрийн блокийг бүрэн арилгах хэрэгтэй.
Та дугуй тэнцвэржүүлэгчийг хэдэн удаа ашигладаг вэ? Хэрэв гурваас дээш удаа засаагүй бол шалтгаан нь юу вэ?
Ерөнхийдөө та дугуйг нэг эсвэл хоёр удаа засаж болно. Ховор тохиолдолд дугуйг гурван удаа засаж болно. Хэрэв дугуйг гурваас дээш удаа ажиллуулсны дараа дугуйг засаагүй хэвээр байвал дугуй болон дугуйны гол хэсгийг зөв угсараагүй эсвэл дугуйны чигжээсийн шингэн болон дугуйнд унасан зүйлс зэрэг хольц байж болно. Дараа нь эдгээр эд ангиудыг шалгаад дахин оролдоно уу.