1. 17 инчийн өнгөт LCD дэлгэц, ээлтэй интерфэйс, энгийн ажиллагаа;
2. Лазерын байрлалаар жингийн байршлыг илүү нарийвчлалтайгаар наана;
3. Тусгай обудны хувьд олон төрлийн тэнцвэрийн горим;
4. ХУВААЛАХ функц;
5.OPT оновчлолын функц;
6. Ухаалаг автомат тохируулгын функц;
7. Алдааны оношлогооны функц, дэлгэцийн оношилгоог уриалж байна;
8. IVECO обуд хэмжиж болно;
9. Обудны өргөний хэмжээг автоматаар хэмжих.
| Моторын хүч | 0.3кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Обудны диаметр | 10”-25” |
| Обудны өргөн | 1”-17” |
| Дугуйны хамгийн их жин | 143 фунт/65 кг |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 43”/1100мм |
| Дугуйны хамгийн их өргөн | 21”/530мм |
| Тэнцвэржүүлэх хурд | ≤140 эрг/мин |
| Циклийн хугацаа | 15 секунд |
| Тэнцвэржүүлэх нарийвчлал | 0.05 унц/1г |
| Багцын хэмжээ | 1520*1020*1450мм |
Энэ нь дугуйны төвөөс зугтах хүчийг багасгах, дугуйны хэвийн бус элэгдлийг багасгах, дугуйг жигд ажиллуулах зориулалттай машин юм.
Хэрэглэх заавар: Дугуйны загварт тохируулан машин дээрх тоонуудыг тохируулна уу. Жишээлбэл, дугуй нь 185/60 R14, 185 нь дугуйны өргөн юм. Тэнцвэржүүлэгчийн зүүн талын эхний товчлуурыг өргөний дагуу тохируулах ёстой. 60 нь дугуйны харьцаа юм. Дунд талын товчлуурыг хавчаарыг хэмжихэд ашиглаж болохоос гадна дугуйны загварт тохируулан тохируулж болно. 14 Объектын диаметр инчээр. Баруун талын товчлуур нь тэнцвэржүүлэгч машин дээрх шугамыг татаж, дугуйны обуднаас зайг тодорхойлж болно. Тэнцвэржүүлэгч машинуудын янз бүрийн төрлүүд өөр байж болох бөгөөд тодорхой ажиллагааг зааврын дагуу гүйцэтгэх ёстой.