1. Зайг хэмжих
2. Өөрөө тохируулга хийх; LED дижитал дэлгэц
3. Тэнцвэргүй оновчлолын функц;
4. Мотоциклийн дугуйны тэнцвэржүүлэгч нэмэлт адаптер;
5. Хэмжилтийг инч эсвэл миллиметрээр, заалтыг грамм эсвэл унцаар;
| Моторын хүч | 0.25кВт/0.35кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Обудны диаметр | 254-615мм/10”-24” |
| Обудны өргөн | 40-510мм”/1.5”-20” |
| Дугуйны хамгийн их жин | 65кг |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 37”/940мм |
| Тэнцвэржүүлэх нарийвчлал | ±1г |
| Тэнцвэржүүлэх хурд | 200 эрг/мин |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 134кг |
| Багцын хэмжээ | 980*750*1120мм |
Дугуй болон обудыг угсарсан л бол динамик тэнцвэрийн тохируулгын багц шаардлагатай. Обуд солих эсвэл хуучин дугуйг шинээр солих эсэхээс үл хамааран юу ч солиогүй байсан ч дугуйг шалгахын тулд обуднаас нь салгаж авна. Обуд болон дугуйг тусад нь угсарсан л бол динамик тэнцвэржүүлэлт шаардлагатай.
Обуд болон дугуйг солихоос гадна ердийн үед илүү анхаарал хандуулах хэрэгтэй. Хэрэв жолооны хүрд чичирч байгааг анзаарсан бол эхлээд динамик тэнцвэр хэвийн бус эсэхийг шалгах хэрэгтэй. Үүнээс гадна обудны хэв гажилт, дугуй засах, дугуйны даралтыг хянах модуль суурилуулах, янз бүрийн материалын хавхлагыг солих зэрэг хүчин зүйлс нь динамик тэнцвэрт нөлөөлнө. Дугуйны хэвийн ашиглалтыг хангахын тулд динамик тэнцвэрийн багц хийхийг зөвлөж байна.