1. Хөл хавхлагын нарийн бүтцийг бүхэлд нь арилгаж, тогтвортой, найдвартай ажиллаж, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар;
2. Суурилуулах толгой болон бариулын эрүү нь хайлшин гангаар хийгдсэн;
3. Энгийн тусламжийн гар, операторын ажиллах хугацааг хэмнэх;
4. Тохируулж болох эрүүний атгах (сонголт), ± 2 инчийг үндсэн дээр тохируулж болно
хавчаарын хэмжээ.
| Моторын хүч | 1.1кВт/0.75кВт/0.55кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 44"/1120мм |
| Дугуйны хамгийн их өргөн | 14"/360мм |
| Гадна хавчаар | 10"-21" |
| Дотор хавчих | 12"-24" |
| Агаарын хангамж | 8-10 бар |
| Эргэлтийн хурд | 6 эрг/мин |
| Бөмбөлөг таслагчийн хүч | 2500кг |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 298кг |
| Багцын хэмжээ | 1100*950*950мм |
| 24 ширхэгийг 20 инчийн нэг саванд хийж болно | |
1. Эхлээд дугуйны дотор ирмэг дээр тос түрхэнэ.
2. Дугуйг салгаж авсантай адил эргэлдэгч тавцан дээрх ган цагиргийг бэхлээд, дугуйг ган цагиргийн дээд ирмэг дээр байрлуулж, агаарын нүхний байрлалыг тодорхойлно.
3. Дугуйны ирмэгийг дарахын тулд буулгах гарыг хөдөлгөж, дөрөөг гишгээд, дугуйг ган обуд руу аажмаар дарна.
4. Дугуй суурилуулах ажлыг дуусгахын тулд дээд дугуйг ган обуд руу мөн адил дарна.
1. Машиныг ашигласны дараа эргэлдэгч дээрх тоосыг цаг тухайд нь цэвэрлэ.
2. Машиныг ашиглахаасаа өмнө угсралтын толгой дээрх нунтаглах блок элэгдсэн эсэхийг шалгаж, элэгдсэн тохиолдолд цаг тухайд нь солино уу.
3. Тос-усны тусгаарлагч дахь тосолгооны тосны шингэний түвшинг долоо хоног бүр шалгаж байх. Хэрэв шингэний түвшин хамгийн бага хэмжээнээс доогуур байвал цаг тухайд нь дүүргэх шаардлагатай. Хэт их эсвэл хэт бага байхаас зайлсхийхийн тулд тосолгооны тосны хэмжээг тохируулах шаардлагатай.
4. Усны шүүлтүүрт ус байгаа эсэхийг сар бүр шалгаж байгаарай. Хэрэв ус байгаа бол цагт нь шавхаж, усны хэмжээ дээд хэмжээнээс хэтрэхийг хориглоно.