1. Зай болон дугуйны диаметрийг автоматаар хэмжих;
2. Өөрийгөө тохируулах;
3. Тэнцвэргүй оновчлолын функц;
4. Мотоциклийн дугуйны тэнцвэржүүлэгч нэмэлт адаптер;
5. Хэмжилтийг инч эсвэл миллиметрээр, заалтыг грамм эсвэл унцаар;
| Моторын хүч | 0.25кВт/0.35кВт |
| Цахилгаан хангамж | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Обудны диаметр | 254-615мм/10”-24” |
| Обудны өргөн | 40-510мм”/1.5”-20” |
| Дугуйны хамгийн их жин | 65кг |
| Дугуйны хамгийн их диаметр | 37”/940мм |
| Тэнцвэржүүлэх нарийвчлал | ±1г |
| Тэнцвэржүүлэх хурд | 200 эрг/мин |
| Дуу чимээний түвшин | <70дБ |
| Жин | 178кг |
| Багцын хэмжээ | 1000*900*1150мм |
1. Дугуйны эргэлтийн давтамжийг илүү нарийвчлалтай тооцоолохын тулд өндөр нарийвчлалтай ээрүүлийг өндөр давтамжийн мэдрэгч төхөөрөмжтэй хамтран ашигладаг.
2. Энэ нь даралтад тэсвэртэй, мэдрэмтгий мэдрэгчтэй, жигд ажиллагаатай, хүчтэй өгөгдөл боловсруулдаг, үйл ажиллагааны горимын бүдүүвч диаграммыг энгийн бөгөөд ойлгоход хялбар, ажиллуулахад хялбар болгодог.
3. Дугуйны хамгаалалтын бүрхүүл нь өндөр нягтралтай нейлон материалаар хийгдсэн бөгөөд олон жилийн дараа хатуулаг, хэврэг чанараа өөрчлөхгүй.
4. Хайрцагны их бие нь өтгөрүүлсэн, дуу чимээ багатай, ажиллагаа тогтвортой. Энэ нь янз бүрийн жижиг, дунд оврын тээврийн хэрэгслийн дугуйны тэнцвэрт байдалд тохиромжтой.
5. Өгөгдлийн үнэн зөвийг баталгаажуулахын тулд өөрийгөө шалгах болон алдааг өөрөө оношлох функцтэй.
6. Том хадгалах тасалгаа нь тодорхой зохион байгуулалттай бөгөөд янз бүрийн хадгалах үзүүлэлттэй.
7. Шинэчилсэн шугам нь дугуйны өргөн болон диаметрийг хэмжихэд илүү тохиромжтой бөгөөд хурдан юм.
8. Нарийвчлалтай ээрүүл нь элэгдэлд тэсвэртэй, дуу чимээ багатай, зэврэлтэнд тэсвэртэй, зэврэлтгүй.