1. Босоо газар доорх орон зайг ашиглан газрын ашиглалтыг хамгийн их байлгах.
2. Гадаргуугийн эмх замбараагүй байдлыг багасгаж, тухайн газрын гоо зүйн үзэмжийг сайжруулна.
3. Аюулгүй, цаг агаарын нөлөөллөөс хамгаалагдсан зогсоолтой.
4. Орон сууцны барилга, арилжааны орон зай, оффисын цогцолборууд болон зочид буудлууд.
5. Гадаргуугийн орон зай өндөр байдаг хот суурин газарт тохиромжтой.
| Загварын дугаар | CSL-3 |
| Өргөх хүчин чадал | Түвшин тус бүрт 2500кг |
| Өргөх өндөр | захиалгат |
| Өөрөө хаалттай өндөр | захиалгат |
| Босоо хурд | 4-6 сар/минут |
| Гадаад хэмжээс | захиалгат |
| Жолоодлогын горим | 2 гидравлик цилиндр |
| Тээврийн хэрэгслийн хэмжээ | 5000 x 1850 x 1900 мм |
| Зогсоолын горим | 1 нь газар дээр, 1 нь газар доор |
| Зогсоолын зай | 2 машин |
| Өсөх/буурах хугацаа | 70 с / 60 с / тохируулж болно |
| Цахилгаан хангамж / Моторын багтаамж | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Мэргэжлийн автомашины зогсоолын өргөгч үйлдвэрлэгч, 10 гаруй жилийн туршлагатай. Бид төрөл бүрийн автомашины зогсоолын тоног төхөөрөмж үйлдвэрлэх, шинэчлэх, тохируулах, суурилуулахад тууштай ажилладаг.
2. 16000+ зогсоолын туршлага, 100+ улс орон, бүс нутаг.
3. Бүтээгдэхүүний онцлог: Чанарыг хангахын тулд өндөр чанартай түүхий эдийг ашиглах
4. Сайн чанар: TUV, CE гэрчилгээтэй. Процедур бүрийг нарийн шалгадаг. Чанарыг баталгаажуулахын тулд мэргэжлийн чанарын хяналтын баг ажилладаг.
5. Үйлчилгээ: Борлуулалтын өмнөх болон борлуулалтын дараах захиалгат үйлчилгээний үеэр мэргэжлийн техникийн дэмжлэг.
6. Үйлдвэр: Хятадын зүүн эрэг орчмын Чиндао хотод байрладаг, тээвэрлэлт маш тохиромжтой. Өдөрт 500 ширхэг үйлдвэрлэх хүчин чадалтай.