1. Зайны үр ашиг: Нэг талбайд зогсоолын багтаамжийг хоёр дахин нэмэгдүүлнэ.
2. Гидравлик эсвэл цахилгаан өргөх механизм: Ашиглахад хялбар хөдөлгүүртэй өргөлт.
3. Олон талт дизайн: Төрөл бүрийн тээврийн хэрэгсэлд тохируулан өөрчилж болно.
4. Зардлын хувьд үр ашигтай: Олон түвшний зогсоолын бүтэцтэй харьцуулахад суурилуулалт болон засвар үйлчилгээний зардал бага.
| Загварын дугаар | CHPLA2300/CHPLA2700 |
| Өргөх хүчин чадал | 2300кг/2700кг |
| Хүчдэл | 220в/380в |
| Өргөх өндөр | 2100 мм |
| Ашиглах боломжтой платформын өргөн | 2100 мм |
| Өсөлтийн цаг | 40-өөд он |
| Гадаргуугийн боловсруулалт | Нунтаг бүрэх/Цайруулах |
| Өнгө | Заавал биш |
1. Би үүнийг хэрхэн захиалж болох вэ?
Газрын талбай, машины тоо болон бусад мэдээллийг өгнө үү, манай инженер таны газрын дагуу төлөвлөгөө боловсруулж чадна.
2. Би үүнийг хэр удаан авах боломжтой вэ?
Бид таны урьдчилгаа төлбөрийг хүлээн авснаас хойш 45 орчим ажлын өдөр.
3. Төлбөрийн зүйл гэж юу вэ?
T/T, LC....