1. Суулгах шаардлагагүй, зөөж ашиглах боломжтой
2. Нунтаг бүрхүүл
3. Гараар суллах, зүгээр л ашиглаарай
4. Түргэн засвар хийхэд ашигладаг, тухайлбал, арааны хурдан засвар, хөдөлгүүрийн тос солих гэх мэт
5. Хэт халалтаас урьдчилан сэргийлэх хөнгөн цагаан мотор
6. Утастай платформ, синхрончлолыг хангах
7. 120% багтаамжтай динамик ачааллын текст болон 150% статик ачааллын туршилт
8. Газрын тос алдагдахгүй байхын тулд Италийн тосны битүүмжлэл
9. Яаралтай гараар буулгах функцтэй цахилгаан соронзон хавхлага
10. Цехээр дамжуулан өргөгчийг зөөвөрлөхөд ашигладаг зөөврийн тэргэнцэр дээр суурилуулсан насос.
11. цахилгаан болон аюулгүй байдлыг баталсан
12. Хамгийн их бат бөх, тогтвортой байдлыг хангах хос гидравлик цилиндр болон хайчны загвар
13. Амархан тохируулж болох 24 инчийн гулсах радиустай гар
14. Автомат хоёр байрлалтай аюулгүйн цоож
| Бүтээгдэхүүний параметрүүд | |
| Загварын дугаар | CHSL2700 |
| Өргөх хүчин чадал | 2700KGS |
| Хамгийн их өргөх өндөр | 1200 мм |
| Хамгийн бага өргөх өндөр | 130 мм |
| Платформын өргөн | 1742 мм |
| Платформын урт | 1740 мм |
| Өсөх/буурах хугацаа | 30-50-аад оны орчим |
| Моторын хүч | 3.0kw-380v эсвэл 3.0kw-220v |
| Тосны нэрлэсэн даралт | 24MPa |
| Нийт жин | 450 кг |
Гараар түгжээг тайлах
Идэвхтэй тулгуур гарыг бэхжүүлж, өтгөрүүлсэн
Дөрвөн хос өндөр ба нам тавиуртай
Гараар удирддаг зөөврийн жижиг чиргүүл
Бөглөрлийг бэхжүүлж, зоримог болгох
А1: Та үйлдвэр үү эсвэл худалдаачин уу?
А: Бид үйлдвэрлэгч, бидэнд өөрийн гэсэн үйлдвэр, инженер бий.
А2. Таны төлбөрийн нөхцөл юу вэ?
А: Барьцаа болгон 50%, багцын захиалгын хувьд хүргэлтийн өмнө 50%. Үлдэгдлийг төлөхөөс өмнө бид танд бүтээгдэхүүн болон багцын зургийг харуулах болно.
А3. Таны хүргэлтийн нөхцөл юу вэ?
А: EXW, FOB, CFR, CIF.
А4. Баталгаат хугацаа хэр удаан вэ?
А: Ган хийц 5 жил, бүх сэлбэг хэрэгсэл 1 жил.